Een fantastisch resultaat voor… | Boers & Lem | Bedrijfsmakelaars

Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico
Nieuws

Prachtig resultaat Boers & Lem in ranglijst adviseurs Twente

Een fantastisch resultaat voor Boers & Lem in de ranglijst van adviseurs in Twente 2020 door Property NL. In de top 10 kantoorruimte staan we op plek 1 en bij bedrijfsruimte op 2! Een prachtig resultaat waaruit blijkt dat we marktleider zijn in Twente.

Daar hebben wij samen met ons team hard aan gewerkt. We zijn dan ook trots op ons team en willen ook graag al onze opdrachtgevers bedanken voor het vertrouwen. Samen gaan we in 2021 weer voor een mooi resultaat!

Ranglijst 2020 adviseurs van bedrijfsruimte in Twente
Ranglijst 2020 adviseurs van kantoorruimte in Twente

Kom in contact

Maak het jezelf gemakkelijk

Jij wilt vooruit? De eerste stap is zo gezet. Want je bent slechts één telefoontje of e-mailbericht verwijderd van jouw persoonlijke adviseur op het gebied van makelaardij, taxaties en beleggingen. Dus kom sparren, win advies in en verken samen met ons je mogelijkheden.