Belegger koopt winkelpand en… | Boers & Lem | Bedrijfsmakelaars

Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico
Nieuws

Belegger koopt winkelpand en bovenwoningen in hartje Almelo

VERKOCHT- Een particuliere belegger heeft recent het winkelpand aan de Grotestraat 116 in Almelo gekocht.

Het pand, gelegen midden in het winkelhart van de stad, omvat een winkelruimte van circa 205 m² en vier bovenwoningen van elk 50 m².

De locatie is zeer gunstig, gelegen in de bruisende binnenstad en omringd door diverse winkels en horecagelegenheden.

Boers & Lem begeleidde de verkoper tijdens de transactie. Joris Jipping, van Team Sanders Makelaars, stond de belegger bij als aankopend makelaar.

Wij bedanken beide partijen voor de prettige samenwerking en wensen ze veel succes!

Advies & informatie
Overweeg je ook een winkelruimte succesvol te kopen of verkopen in Almelo en omstreken? Neem dan contact op met Masha van der Velde voor meer informatie of een vrijblijvend advies.

T: 06-86 87 58 58
E: masha@boersenlem.nl