Leviat verhuist naar DSTRCT/74 in… | Boers & Lem | Bedrijfsmakelaars

Wist u dat uw browser verouderd is?

Om de best mogelijke gebruikerservaring van onze website te krijgen raden wij u aan om uw browser te upgraden naar een nieuwere versie of een andere browser. Klik op de upgrade button om naar de download pagina te gaan.

Upgrade hier uw browser
Ga verder op eigen risico
Nieuws

Leviat verhuist naar DSTRCT/74 in Hengelo

VERHUURD - Leviat verhuist binnenkort naar een volledig gerenoveerd kantoor aan de Slachthuisweg 10 in Hengelo. Het kantoorpand wordt de komende maanden grondig verbouwd en volledig aangepast aan de wensen van Leviat, zodat het perfect aansluit bij hun behoeften en werkomgeving.

Het nieuwe onderkomen beslaat maar liefst 1.622 m² aan moderne kantoorruimte en maakt deel uit van DSTRCT/74, een innovatief kantoorpand ontwikkeld door TransHeroes Real Estate.

DSTRCT/74 staat bekend als het gaafste kantoorpand van Twente. Het in 2020 volledig gerenoveerde kantoorpand van 5.650 m² heeft naast kantoorruimte ook een prachtig werkcafé, dakterras, vergaderruimte en maar liefst 202 parkeerplekken.

De centrale ligging nabij de A1 en A35 zorgt ervoor dat DSTRCT/74 uitstekend bereikbaar is, zowel voor werknemers als voor bezoekers.

Leviat

Leviat is wereldwijd marktleider op het gebied van technische oplossingen en innovatieve producten die veiliger, sneller, sterker en duurzamer bouwen mogelijk maken. In 2020 werd het bedrijf opgericht als één organisatie en bundelt de expertise, middelen en het erfgoed van toonaangevende bedrijven zoals Ancon, Halfen, Scaldex en Plake. Daarnaast maken ze deel uit van CRH, het grootste bouwmaterialenbedrijf ter wereld. Dus als u met ze werkt, bent u verbonden met ongeveer 73.000 deskundigen uit de bouwsector.

De verhuizing naar deze nieuwe locatie is het resultaat van de voortdurende groei van Leviat. Om aan de toekomstige behoeften van het bedrijf te voldoen, wordt het pand volledig verbouwd. Het ontwerp van deze gave transformatie is gemaakt door de interieurontwerpers van SKIER uit Delden.

Wij bedanken alle partijen voor de prettige samenwerking en wensen Leviat heel veel succes op de mooie nieuwe locatie!

Boers & Lem adviseerde de verhuurder in deze transactie.

Advies & informatie
Overweeg je ook een kantoorruimte succesvol te huren of verhuren in Hengelo en omstreken? Neem dan contact op met Amber van Tubbergh voor meer informatie of een vrijblijvend advies.

T: 06-86 86 51 25
E. amber@boersenlem.nl